Naše společnost vznikla počátkem roku 2008, kdy převzala výrobu od produktivní dceřiné italské společnosti SPECIAL PACKING,s.r.o.. Sídlo společnosti je v části obce Vyškov – Dědice, na ulici náměstí Svobody 27. Zastihnete nás však ve výrobní části společnosti, která se nachází na ulici Sochorova 705, Vyškov. Zde naši šikovní zaměstnanci zpracovávají projektovou dokumentaci a následně z ní vytvářejí požadované zboží. Expedici pro nás zajišťuje přepravní společnost Rohor s.r.o..

Vyrábíme dřevěné palety, sedla, bednění, přířezy a atypické bedny či palety na objednávku. Soustředíme se na tuzemský trh, stejně tak i zahraniční.

Odpadní suroviny pak zpracovává spřízněná společnost Pavel Štěpán, která obstarává odvoz odpadu – pilin, odkorů, a odřezků, tak abychom zajistili hladký průběh výroby a čistotu prostředí. Spolupracujeme s úřadem pro Životní prostředí.

Skladovací plocha zaujímá převážnou část našich prostor, pro zásobování výroby k včasnému splnění dodávek. Dodavatelé nám dodávají vlákninu pro výrobu dřevěných přířezů, stejně tak řezivo ošetřeno podle potřebných norem k výrobě konečných produktů. Využíváme služeb jak soukromých firem tak státního podniku.

Rádi vyhovíme každému přání, budou-li to dovolovat naše možnosti.

Těšíme se na spolupráci a přejeme Vám příjemný den.